Pozadí stránky
Pozadí stránky
GUNS UP! Mobile

GUNS UP! Mobile

Získat pro:

iOS Android

Developer: NHN Corp.
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Do zbraně! Svět je ve válce a vy, jakožto schopný velitel, budete mít za úkol dovést vaše vojáky k slavnému vítězství v nové online střílečce proti ostatním hráčům v tower defense formě.

Vybudujte armádu, postavte budovy, vylepšujte je a trénujte své vojsko až k neporazitelnosti. Pečlivě plánujte boje a vydávejte rozkazy. Ty budou klíčové pro využití správné strategie a zcela zásadní bude ve správnou chvíli vyslat své pozemní stroje a leteckou podporu.

Pro odpůrce PvP režimu (hráči proti hráči) jsou zde připraveny výzvy pro jednoho hráče, můžete se tak třeba probojovat zajímavě složenými základnami, prostřílet se skrze hordy zombíků a osvobodit vojenské zajatce.

Důležitým aspektem celé hry je rozšiřování vaší základny. To vám umožní získávat nové vojenské síly, stroje, zbraně a mnoho dalších možností. Vylepšování vaší základny dává prostor k vytrénování nových bojových jednotek, zásadní je najít rovnováhu mezi odolnou obranou a silným útokem.

více
GUNS UP! Mobile - snímek obrazovky
GUNS UP! Mobile - snímek obrazovky
GUNS UP! Mobile - snímek obrazovky
GUNS UP! Mobile - snímek obrazovky
GUNS UP! Mobile - snímek obrazovky

Tipy a triky

Pokud nechcete utrpět porážku, navštivte training mode, který vám umožní vyzkoušet si, jak vaše armáda funguje a ve skutečné bitvě tak nepřijít o velkou část vojska, nebo úplně prohrát.

Než začnete válčit, zaměřte se na vaši základnu. Spíš, než útok upřednostněte bezpečnost a obranu. Pasti, zdi, barikády a jednotky středního dosahu jsou klíčové pro ochranu vašich zásob.

Sbírat, sbírat a sbírat! Zásoby jsou vaše nejsilnější zbraň, díky nim můžete získat vzácné zbraně a další věci pro lepší přežití ve hře. Není radno vyrazit do boje bez pořádné strategie. Promýšlejte své tahy a snažte se domýšlet důsledky vašeho rozhodnutí.

Základna slouží jako poslední obranná linie proti útočícím silám. Máte možnost určit, která jednotka se z této struktury zrodí. Vylepšením získáte přístup k novým vynikajícím strukturám a zvýšíte počet struktur, které lze umístit.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět