Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace GUNS UP! Mobile

GUNS UP! Mobile

Získat pro:

iOS Android

Developer: NHN Corp.
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Do zbraně! Svět je ve válce a vy, jakožto schopný velitel, budete mít za úkol dovést vaše vojáky k slavnému vítězství v nové online střílečce proti ostatním hráčům v tower defense formě.

Vybudujte armádu, postavte budovy, vylepšujte je a trénujte své vojsko až k neporazitelnosti. Pečlivě plánujte boje a vydávejte rozkazy. Ty budou klíčové pro využití správné strategie a zcela zásadní bude ve správnou chvíli vyslat své pozemní stroje a leteckou podporu.

Pro odpůrce PvP režimu (hráči proti hráči) jsou zde připraveny výzvy pro jednoho hráče, můžete se tak třeba probojovat zajímavě složenými základnami, prostřílet se skrze hordy zombíků a osvobodit vojenské zajatce.

Důležitým aspektem celé hry je rozšiřování vaší základny. To vám umožní získávat nové vojenské síly, stroje, zbraně a mnoho dalších možností. Vylepšování vaší základny dává prostor k vytrénování nových bojových jednotek, zásadní je najít rovnováhu mezi odolnou obranou a silným útokem.

více
Snímek obrazovky aplikace GUNS UP! Mobile
Snímek obrazovky aplikace GUNS UP! Mobile
Snímek obrazovky aplikace GUNS UP! Mobile
Snímek obrazovky aplikace GUNS UP! Mobile
Snímek obrazovky aplikace GUNS UP! Mobile

Tipy a triky

Pokud nechcete utrpět porážku, navštivte training mode, který vám umožní vyzkoušet si, jak vaše armáda funguje a ve skutečné bitvě tak nepřijít o velkou část vojska, nebo úplně prohrát.

Než začnete válčit, zaměřte se na vaši základnu. Spíš, než útok upřednostněte bezpečnost a obranu. Pasti, zdi, barikády a jednotky středního dosahu jsou klíčové pro ochranu vašich zásob.

Sbírat, sbírat a sbírat! Zásoby jsou vaše nejsilnější zbraň, díky nim můžete získat vzácné zbraně a další věci pro lepší přežití ve hře. Není radno vyrazit do boje bez pořádné strategie. Promýšlejte své tahy a snažte se domýšlet důsledky vašeho rozhodnutí.

Základna slouží jako poslední obranná linie proti útočícím silám. Máte možnost určit, která jednotka se z této struktury zrodí. Vylepšením získáte přístup k novým vynikajícím strukturám a zvýšíte počet struktur, které lze umístit.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět