Horizon Chase

Horizon Chase

Získat pro:

iOS Android

Developer: Aquiris Game Studio S.A
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Toužíte po pořádné dávce adrenalinu a máte rádi závodní hry? Dejte šanci Horizon Chase od vývojářského studia Aquiris. Hra je inspirovaná klasickými arkádami z osmdesátek a devadesátek, nabízí tak moderní grafiku s 16bitovým nádechem. Za úžasnou atmosféru může nejen to, ale i hudba, která vás svým duchem zkrátka vrátí zpět v čase.

Teď už ale k samotnému hraní. V Horizon Chase si můžete zazávodit ve třech různých herních módech. První nese název World Tour (Světové turné) a jak už název napovídá, prosvištíte všemožné kouty světa, třeba Kalifornii a její oblasti, kupříkladu San Francisco nebo Los Angeles. Druhým módem jsou kampaně, které si musíte zakoupit. Každá z nich je jinak obsáhlá, ale zkrátka se jedná o rozšíření, které nabídne nové závody a automobily.

Závody samotné probíhají výborně. Soupeříte se dvaceti naprogramovanými protivníky a samozřejmě se snažíte vyhrát, nebo alespoň dobře umístit. Ovládání je velice snadné a intuitivní, zkrátka držíte plyn a zatáčíte šipkami. Pokud vám toto nastavení nevyhovuje, můžete si jej změnit, pak třeba pro zatočení stačí telefon naklonit. Máte-li doma herní ovladač pro telefon, můžete jej využít i zde.

Ve hře je stále co zlepšovat, jelikož umístěním v TOP 3 závod nekončí. V každém závodě můžete získat určitý počet bodů, dostanete je za umístění, sesbírané Track Tokeny a zbylé palivo. Pokud získáte maximum bodů, odemkne se vám status PRO. Nové automobily získáváte vyhráváním závodů. Je ale škoda, že si své auto nemůžete přizpůsobit a vylepšit.

více

Naše recenze

Hra se nám hrala skvěle a na první pohled nás oslnila grafikou a zvukem, jelikož díky těmto dvěma faktorům se jí skutečně daří vrátit hráče do dob konce minulého století. Našli jsme i nějaké drobné chybičky, občas námi auta soupeřů projela namísto toho, aby narazila. Lehce zklamáni jsme byli z nízkých možností úpravy aut. Z našeho pohledu však klady převažovaly nad zápory.

více

Tipy a triky

I přesto, že vám hra se zatáčkami trošičku pomáhá, tak byste měli dávat pozor a zatáčet včas, případně ubrat plyn, skončit v ceduli je totiž nemilé a můžete tak přijít o dobré umístění.

Své soupeře můžete lehce vystrčit z dráhy tím, že do nich z boku narazíte. Je to trošičku zákeřné, ale máte tak větší šanci na výhru. Nezapomeňte používat nitro, díky kterému se vaše maximální rychlost na okamžik zvýší. A také sbírejte palivo a Track Tokeny rozmístěné po mapě, abyste získali body navíc.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky