Call of Duty Mobile Season 8

Call of Duty Mobile Season 8

Získat pro:

iOS Android

Developer: Activision Publishing, Inc.
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Call of Duty je jednou z nejúspěšnějších online stříleček. Aspoň tedy, co se týče počítačů a herních konzolí. Na mobilech byla tato série dosud zastoupena pouze hororovou odnoží Call of Duty: Zombies, kde hráči odolávali nájezdům nemrtvých.

To se nyní mění s Call of Duty: Mobile, tato střílečka navazuje na díly Modern Warfare a Black Ops. Nejde o mobilní verzi konkrétního dílu. Dalo by se říct, že mobilní hra kombinuje to nejlepší z počítačových a konzolových verzí.

Najdete tu populární bojiště (včetně například mapy Nuketown), oblíbené módy jako Frontline, Saarch and Destroy či Battle Royale pro sto hráčů, staré známé zbraně a nechybí ani kill streaky, tedy jakési speciální útoky, které se vám otevřou v momentech, kdy se vám na bojišti opravdu daří.

Mobilní verze Call of Duty vznikala v Číně a vývoj trval několik let. Výsledkem je opravdu vybroušená mobilní střílečka, před kterou se konkurence klepe strachy.

více

Tipy a triky

Zvolte si ovládání, které vám nejlépe vyhovuje – Zjednodušený mód ovládání sice střílí sám, ale střelba zase není tak pohotová, jako když stisknete spoušť sami.
Hýbejte se – Pohybující se cíl je obtížné trefit a na mobilu to platí dvojnásob.
Vylepšujte zbraně – Po každém zápase zkontrolujte, zda nějakým způsobem nelze vylepšit výzbroj.
Trénujte – V nabídce módu najdete i zápas proti umělé inteligenci, který je ideální na trénink.
Projděte si mapy – Naučte se znát bojiště, prozkoumejte mapy do posledního koutu.
Používejte scorestreaky – Myslete však na to, že při používání některých kill-streaků jste zranitelní, tak se raději nejprve někam schovejte.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky