Stardew Valley

Stardew Valley

Získat pro:

iOS Android

Developer: ConcernedApe
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Život v rušném městě a stresu není pro nikoho zdravý. Právě proto otevřete obálku, kterou vám zanechal váš prarodič a rázem je před vámi vydlážděná nová životní cesta. Dědeček vám totiž odkázal farmu, kam mile rádi utečete od hektického života a stanete se farmářem. Obdělávejte políčka, pěstujte plodiny, nakupujte semínka a navazujte kontakty. Času je málo, ale zbytek vašeho života nejspíš strávíte tady, tak nemusíte pospíchat. Brzo ráno vstaňte, vyrazte obdělat vaše hospodářství, pak zajděte do města, užijte si trošku zábavy a zase zpátky na farmu do postele.

Kromě typických prací tu je samozřejmě povinnost bránit vaši úrodu před nepřáteli a chovat šťastná zvířátka. A samozřejmě obnovit dědečkovu farmu. Co víc si přát?

více

Naše recenze

Titul Stardew Valley získal obrovskou popularitu už při vydání na počítače a zcela oprávněně. Nyní se přesouvá na mobilní zařízení a rozhodně je o co stát. Hra je mobilním zařízením skvěle přizpůsobena a nabízí možnost využít jak dotykovou obrazovku, tak i připojit externí ovladač. Ať tak, či onak, nic nebrání tomu užít se poklidný farmářský život na plno bez jakýchkoliv omezení.

více

Tipy a triky

Přiblížení a oddálení se dá využít pro snadnější hledání surovin a získání přehledu o tom, co je kolem vás.

Potřebujete někam dojít? Prostě tam ťukněte a postavička tam sama dojde.

Pokud se bojíte, že budete na mobilu nemotorní proti monstrům, není potřeba se bát. Dejte postavičce meč do ruky a ona se se všemi zlouny vypořádá sama.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky