Skate Jam - Pro Skateboarding

Developer: Maple Media - Snowboard, Skateboard & Racing Games
Vydáno: 2021

Platforma: iosandroid

Kdo nezná Tonyho Hawka ze světa skateboardingu, ten ho zná z videoher. Série Tony Hawk’s Pro Skater patří k legendám (energií nabité intro ze stařičké dvojky nám hraje v hlavě dodnes), ovšem posledním dobou se mu nedaří. Experimenty se speciálním ovladačem ve tvaru prkna nevyšly a pokusy o návraty ke kořenům se setkaly s chladným přijetím.

Skate Jam není ani experiment, ani pokus o retro. Je to nová skejťácká hra, která není tak šílená jako starší díly Pro Skater, ale ani se nedá nazvat simulátorem. Je to něco mezi. Triky sestavujete kombinací několika tlačítek pro základní skejťácké dovednosti. Samy o sobě nikoho neohromí, ale když se vám je podaří dobře načasovat a zkombinovat, body se jen poženou.

Bez chybičky to není. S titěrným ovládáním jsme trochu bojovali a nad to nám házely klacky pod kolečka technické chyby. Vývojáři ale zásobují hru aktualizacemi, tak doufejme, že nakonec všechny mouchy vychytají a zůstane jen Birdman.

více

Naše recenze

Zapamatujte si lokaci tokenů

Skrytá písmenka možná neseberete během první jízdy, ale aspoň si můžete zapamatovat, kde se nacházejí. Jejich lokace se nemění, takže až je najdete, můžete posbírat všechny.

Pořiďte si všechny druhy prken

Ve hře je několik typů prken a každé se hodí na něco jiného. Je dobré mít všechny, abyste mohli posbírat pěkné skóre za každých okolností.

Řetězte triky

Zásadní rada! Jeden pěkný „tríček“ neznamená nic, pokud za ním v těsném sledu nenásledují další a další a další. Čím více triků provedete v těsném sledu, tím větší bude násobek skóre.

více