Oddmar

Developer: Mobge Ltd.
Vydáno: 2019

Platforma: iosandroid

Každá recenze hry Oddmar musí zákonitě začít pochvalou grafického zpracování. Kreslený svět vikinga-outsidera je opravdu jak z pohádky. A ty animace! Jako kreslený film od Disneyho. Skoro se nám ani nechce věřit, že něco takového bylo vytvořeno exkluzivně pro mobily…

Oddmar ale není jen o hezké grafice, je to taky velmi dobrá plošinovka. Přímočará skákačka „máriovského“ střihu, kde nepotrápíte mozek, nýbrž prsty. Ovládání je překvapivě funkční. Pohyb hrdiny řídíte intuitivně pomocí svajpů. Levým palcem ovládáte chůzi, pravým skoky a útoky. Je vidět, že hra byla vytvořená dorykáčům na míru.

Cena je sice vyšší (Android verzi si můžete vyzkoušet zdarma), ale díky systému hodnocení si rádi některé levely zopakujete, abyste zahráli vysoké skóre. A to je pro plošinovku to nejlepší hodnocení…

více

Tipy a triky

K tomu, abyste dosáhli vysokého skóre, musíte zaprvé postupovat rychle, zadruhé posbírat dostatek penízků a zatřetí objevit tři skryté mince.

Oddmar byl navržen pro dotykové mobily a ovládá se celkem dobře. Ovšem pokud dáváte přednost gamepadu, můžete jej připojit. Hra podporuje externí ovladač na iOS i Androidu.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět