Hit the Light

Hit the Light

Získat pro:

iOS Android

Developer: Happymagenta UAB
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

V době, kdy neměl počítač nebo herní konzoli každý doma, a „pařilo“ se zejména na arkádových automatech, byl jednou z nejznámějších her Arkanoid. Na horní části obrazovky byly rozmístěny různobarevné cihličky, které se trefovaly pomocí míčku, respektive pálky pod nimi.

Hit the Light na tuto prastarou legendu do jisté míry navazuje. Netrefujete teda cihličky, ale neonová světla a namísto pálky máte jakési virtuální pérko. Míčky pak nahradily kuličky, hvězdice, bomby a další zbraně. Úkolem je popraskat všechny žárovky dřív, než vám dojde munice. O postřeh tu ani tak nejde, musíte spíše dobře mířit a vymýšlet, jak jednou střelou zneškodnit co nejvíce žárovek.

Oproti Arkanoidu je hra jednoduší a přístupnější. O motivaci se tu stará především audiovizuální zpracování. Rozbíjení žárovek se prostě neomrzí!

více

Tipy a triky

V Hit the Light máte tři základní projektily. Kuličky jsou specifické tím, že se po zásahu světla odrazí. Rádi je proto používáme na začátku, snažíme se je vystřelit do horní části obrazovky (nad světla), kde dokážou nadělat pěknou paseku.

Hvězdnice žárovkami projedou jako nůž máslem. Hodí se na zneškodnění většího množství světel za sebou.

A bomby? To je jasné, ty odbouchnou všechna světla v okolí dopadu. Můžete je použít na začátku anebo na konci jako jakousi pojistku.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky