Absolute Drift

Absolute Drift

Získat pro:

iOS Android

Developer: Noodlecake
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Zapomeňte všechno, co víte o řízení. Tohle autíčko se chová trochu jinak, než na co jste zvyklí ze silnic. Hra spíše připomíná jízdu na zamrzlém rybníce – ale o to tu přesně jde! O drifty, smyky a podobné kejkle, které si v běžném provozu nemůžete dovolit.

Závodní dráhy vypadají dětská hřiště, kde se můžete pořádně vyblbnout. Sloupy, „molitanové“ kostky, do nichž se dá bourat a barevné kužely vytyčující dráhu… Proto je kamera posazena vysoko nad vozem; důležitý je přehled o vašem okolí, abyste dokázali vystihnout ten správný okamžik pro zatáhnutí za ručku.

Má to ale i své nevýhody. Zejména majitelé mobilů s menším displejem budou trpět. Autíčko je opravdu malinké, a navíc velkou část displeje zabírají ovládací prvky. Ovládání může být také pro někoho kamenem úrazu. Auto se chová tak nestandardně, že vám bude trvat opravdu dlouho, než se ho naučíte řídit a teprve poté se dostaví zábava.

více

Tipy a triky

U Absolute Drift platí více než u kterékoliv jiné závodní hry, že trénink dělá mistra. Zpočátku je asi nejlepším nápadem jen tak jezdit a zkoušet driftovat. Velkým pomocníkem je ruční brzda, která dostane auto do smyku i při malých rychlostech.

Na okruhu myslete na to, že musíte udělat co nejvíce triků (driftů) za sebou co nejkratším čase. Každý nový trik znamená násobek bodů, ovšem jen po dobu několika sekund. Snažte se vytvořit „řetězec“ co největšího množství triků a máte vyhráno.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky