Fast & Furious Takedown

Fast & Furious Takedown

Developer: Universal Studios Interactive Entertainment LLC
Vydáno: 2019

Platforma: iosandroid

Podobně jako ve filmech Rychle a zběsile, ani ve hrách Fast and Furious nejde o nějakou realistickou simulaci závodění. Pedál na podlahu a prodriftovat se až do cíle! Prostě typické závody v arkádovém duchu.

Podtitul Takedown evokuje destrukční derby a je pravda, že novinka se inspirovala u série Burnout, kde můžete nebo dokonce musíte eliminovat soupeře. Není to nic obtížného, stačí do nich „ťuknout“ v dostatečné rychlosti nebo správném úhlu a oni se vybourají. V tomto případě jde ovšem jen o jednu z mnoha disciplín těchto pestrých arkádových závodů.

Právě mise a výzvy, které pokrývají klasické závodění, destrukci i vyloženě kaskadérské kousky, jsou na hře tím nejlepším. Nabídka je pestrá a pořád zkoušíte nové věci. Dlouho jsme si museli naopak zvykat na ovládání, které je vyřešeno svajpováním po spodní části displeje.

více

Tipy a triky

Pokud si na specifické ovládání nezvyknete, tak vás potěší zpráva, že díky aktualizaci lze přepnout na řízení pomocí tapání. Během hry (při pauze) nebo v nastavení, do kterého se dostanete přes menu. Můžete si tu také upravit citlivost ovládání nebo způsob, jakým se aktivuje nitro, tedy zrychlení. K tomu, abyste turbo aktivovali, potřebujete „dobít“ energii. Děje se to automaticky, ale celý proces můžete urychlit tím, že během jízdy driftujete, jezdíte na skokánky nebo narážíte do věcí, které se dají zničit.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky