Brawl Stars

Brawl Stars

Developer: Supercell
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Tak trochu MOBA, tak trochu battle royale, tak trochu fotbal, ale jako celek skvělá hra. To je novinka od Supercell, tvůrců mobilních hitů Clash Royale, Hay Day, Clash of Clans a Boom Beach. Základem Brawl Stars jsou souboje svérázných postaviček. Každá má specifické vlastnosti, útok a super-útok, který se nabíjí podle toho, jak je gladiátor úspěšný v souboji.

Jednotliví bojovníci se od sebe skutečně výrazně liší. Máte tu robota, co hází na dálku zápalné láhve, novodobého kovboje s koltem i mexického wrestlera, jenž všechny spory řeší ručně. Vlastnosti postav postupně vylepšujete, ovšem typ útoků změnit nemůžete.

Herní módy jsou pestré, a navíc se obměňují několikrát denně. Základem je Gem Grab, ve kterém týmy zápasy ve sbírání drahokamů. Tým, co nasbírá první aspoň deset lesklých kamenů, a dokáže je udržet, vyhrává. Fotbal je jasný – musíte vsítit aspoň dva góly, ovšem pozor – fauly jsou povoleny. Nechybí ani variace na všichni proti všem. Místo klasického death-matche ale připomíná prvky battle royale. Můžete totiž hledat drahokamy, s jejichž pomocí zvýšíte sílu útoků.

Díky neustálé rotaci arén nehrozí, že byste se nudili. Stále je potřeba měnit strategii a vymýšlet, jak přemoci soupeře. Opravdu osvěžující mobilní hra!

více

Tipy a triky

Vítězství je především věcí tréninku, ale pár tipů pro vás přeci jen máme:

- Každý den se podívejte do herního e-shopu. Vždy je tu nějaká věc zdarma. Vyplatí se ale i upgrady postaviček za pár zlaťáků.
- Balíček megaboxu a diamantů za 49 Kč je investice, která se vám rychle zúročí. Za diamanty si můžete koupit druhý megabox a ještě vám něco zbyde!
- S každým novým eventem můžete získat super-token (a za 10 super-tokenů megabox)
- Výběr gladiátora je věcí osobních preferencí, ale měli byste se také částečně řídit podle aktuálního eventu. Například robůtek Barley se hodí do arén, kde není mnoho krytí, jelikož může likvidovat nepřátele z dálky.
- Pokud si zaregistrujete Supercell ID a přihlásíte se s ním ve hře, získáte zdarma skin pro Barleyho (a pokud nemáte Barleyho odemčeného, tak i dostanete i tohoto bojovníka).

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět