PAKO Forever

PAKO Forever

Získat pro:

iOS Android

Developer: Tree Men Games
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Jak dlouho dokážete ujíždět pronásledovatelům z řad policie? Deset, dvacet nebo snad třicet sekund? Je to těžší, než se může zdát. Policie nejenže je v přesile, ale má i rychlejší auta. Vaší jedinou nadějí je smykovat, uhýbat a doufat, že se vám podaří policii setřást.

Identický popis by pasoval na první Pako. Pako Remix je předělaná verze, kde zasahují do hry power-upy. Čím déle se udržíte ve hře, tím více pomocníků se objeví. Jednou se nad vámi zjeví dron, který svými lasery usmaží všechny pronásledovatele v nejbližším okolí. Nebo dostanete možnost na čas všechny zmrazit. Nejvíce zábavy jsme si ale užili s obrovskou železnou koulí přivázanou k autu. Stačí jen dobře načasovaný smyk a z nepřátel je šrot.

Kromě policistů si musíte dávat pozor taky na výjimečné události, například na UFO nebo obrovské valící se kameny. Co vám budeme povídat, není to jednoduchá hra…

více

Tipy a triky

Tajemství úspěchu spočívá v tom, zavést pronásledovatele mezi překážky. Umělá inteligence je na bodu mrazu (nic proti policii), takže stačí jen uhýbat těsně před překážkami a policajti nemají šanci.

Vzhledem k tomu, že má policie rychlá auta, nevyplatí se ujíždět po rovince. Snažte se co nejvíce uhýbat, dělat smyky a triky, kterými docílíte toho, že auta za vámi nabourají.

Noví nepřátelé se mohou objevit kdekoliv. Klidně i před vámi, tak si nezapomeňte nechat nějaký prostor pro manévrování.

Power-upy aktivujete dvojitým tapnutím na displej. Správné načasování je klíčové pro jejich efektivitu, ale zase s nimi moc nešetřete. Ve hře se tyhle dárečky objevují co pár sekund.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky