Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace FIFA SOCCER:  GAMEPLAY BETA

FIFA SOCCER: GAMEPLAY BETA

Získat pro:

Android

Developer: ELECTRONIC ARTS
Vydáno: 2023

Platforma: android

Nová FIFA vychází v listopadu, zahrát si ji ale můžete již dnes a to právě díky této betě. S čím nový fotbal přichází? Především je postavený na úplně novém technologickém základu, který má zase o něco blíže k PC a konzolovým verzím. Známé fotbalisty poznáte podle obličeje, přibyly také nové oslavy gólu a animace. Není to ale jen o parádě. Nová technologická báze má také vliv na chování míče, střety hráčů a podobně.

Úprav se dočkalo i ovládání. Vývojáři zamakali na obraně a také zcela předělali ovládání volných kopů. Z obsahových novinek musíme jmenovat živý multiplayer. Už žádné střídání s protihráčem a soutěžení o to, kdo nastřílí soupeři více gólů. Tentokrát už budete moci hrát klasický online zápas.

Na závěr jedno malé upozornění. Vzhledem k tomu, že jde o betatest, nemusí všechno fungovat stoprocentně. Ostatně ve hře zatím nejsou ani všechny módy. Pokud chcete bezchybný zážitek, počkejte si na vydání plné verze v půlce listopadu.

více
Snímek obrazovky aplikace FIFA SOCCER:  GAMEPLAY BETA

Tipy a triky

Beta znamená, že se nejedná o finální verzi. Nehotová hra byla vypuštěna do světa, aby hráči pomohli vývojářům otestovat především online funkce. Vstup do bety je limitován. Vždy, když se do hry dostane dostatek hráčů, virtuální brány se zavřou. Doporučujeme sledovat vývojáře na Twitteru, abyste věděli, kdy je ve hře volno. Najdete jej na této adrese: twitter.com/eafifamobile.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět