Badland Brawl

Developer: Frogmind
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

Badland, Badland… To už jsme někde slyšeli… Ach ano, to jsou ta podivná černá kuřátka, co tak „ráda“ umírají.

Badland Brawl je sice pokračování známé série, ale hraje se úplně jinak než předchozí díly. Namísto překážkové dráhy plné nástrah a černých kuřátek, které ji musí překonat pokud možno v co největším počtu, máme čistě multiplayerovou arénovou strategii pro dva až čtyři hráče.

Základní pravidla připomínají Clash Royale. Na obou koncích arény jsou věže a v nich hráči. Cílem je zničit soupeřovu věž dříve než on zničí tu vaši. Do boje vysíláte různé jednotky a také přímo útočíte pomocí rozličných zbraní. Rozdíl spočívá v tom, že v Badland Brawl do hry vstupují fyzikální zákony. Bombu odpálenou soupeřem můžete dobře mířeným protiútokem odrazit zpátky do jeho věže. Díky fyzice je možné také útoky efektivně kombinovat. Například tak, že před sebe položíte bombu a následně ji pomocí rakety odpálíte přímo k soupeři.

Bojovat se dá i dva na dva. Hra ale v některých chvílích připomíná spíše přetlačovanou – pro taktizování není prostor. Někdy bohužel do hry vstoupí výpadky internetu, ačkoliv sami máte dobré připojení. To jsou ale jen takové porodní bolesti. Věříme, že postupné aktualizace situaci zlepší a tato skvělá hra bude ještě lepší.

více

Tipy a triky

Pár tipů, jak vyhrávat:

- zlatá vajíčka můžete vylepšovat, a to i několikrát (trvá to, ale odměna stojí za to)
- pokud hrajete ve čtyřech, dívejte se, jakou zbraň volí váš spoluhráč, jinak by se mohlo stát, že oba zvolíte tu samou anebo že se srazíte a vynulujete účinek zbraní
- bomba je základ a v žádném případě byste se ji neměli zbavovat
- ve hře si můžete udělat několik arzenálů, tak trochu experimentujte a vyzkoušejte si, co vám sedí nejlépe
- v každém případě je potřeba sestavovat arzenál vyváženě a nezapomínat na obranné prostředky

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět