Flipflop Solitaire

Developer: Noodlecake Studios Inc
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

Každý, kdo začínal na starých Windows tuhle hru zná. Solitér alias pasiáns je karetní hra pro jednoho, kde jde o to – zjednodušeně řečeno – poskládat karty do úhledných balíčků. FlipFlop je klasika upravená mobilům na míru.

Místo devíti balíčků máte pět a nezvykle můžete také řadit karty sestupně i vzestupně. Navíc mezi řazeními můžete volně přepínat (odtud název FlipFlop). Na sedmičku tak můžete položit šestku nebo osmičku.

O to, aby vás hra jen tak neomrzela, se stará systém zvyšující se obtížnosti a výzva v podobě zhruba stovky konkrétních úkolů. Ocenit musíme také stylové zpracování. Prostě perfektní mobilní solitér.

více

Tipy a triky

Výzvy berou v potaz čas, během něhož se vám podařilo hru pokořit nebo počet tahů. Naprosto však ignorují fakt, jestli jste použili tlačítko nápovědy. Čili pokud se zaseknete, nebojte se jej využít. Žádná penalizace nehrozí.

Single Suit mód, kdy hrajete s kartami jedné barvy, není pro zkušeného „solitéra“ žádná výzva, ovšem vzhledem k upraveným pravidlům FlipFlop doporučujeme začít právě jím.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět