FIFA Mobile Football

Developer: ELECTRONIC ARTS
Vydáno: 2016

Platforma: iosandroid

Etalon mezi fotbalovými hrami se dočkal nového ročníku a ten je plný změn. Sbírání fotbalových kartiček s hráči, ze kterých sestavujete svůj tým snů, zůstalo, ale zcela se změnily herní módy. V centru fotbalového dění jsou zápasy proti ostatním hráčům. Nehraje se ale celá devadesátiminutovka, ale jen několik momentů z první poloviny. Jde o gólové šance, které by měl každý profesionální fotbalista proměnit. Poté dostane stejné příležitosti váš soupeř a kdo nasází víc gólů, vyhrál. Každý den jsou v nabídce zápasů také speciální minihry a rekonstrukce historických zápasů, takže o zábavu není nouze.

více

Tipy a triky

U sportovních her na mobilu obecně je tou největší výzvou ovládání. V případě Fify máte na výběr: ovládání dotykovými gesty nebo virtuálními tlačítky. Pakliže zvolíte tu druhou možnost, doporučujeme tlačítka v nastavení zvětšit a ukotvit je na pevných pozicích. Vyhnete se tím zbytečným přehmatům.

Úspěch v zápasech se odvíjí od hráčova nadání, zkušeností, zvolené taktiky a kvalita týmu. První dva faktory žádná rada neovlivní, ale k taktice a mančaftu pár poznámek máme. Hra sama doporučuje nejvhodnější formaci a styl hry, ovšem vybírejte především podle toho, co vám nejlépe sedí. Vyzkoušejte si vše, co je v nabídce, a najděte si tu „vaši“ formaci.

Tým se skládá z kartiček, které dostáváte odměnou, ale můžete si je i dokupovat. Tady se vyplatí zapínat hru každý den, protože tu na vás vždy čeká jeden balíček zdarma. Obvykle v něm nenajdete špičkového hráče, ale co kdyby…

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět