Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Síla citové vazby

Síla citové vazby

Diane Poole Hellerová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Maitrea
Vydáno: 2024
Jazyk: český
Počet stran: 267

Od prvních let svého věku si budujeme typ citové vazby, která nás provází celým životem. Promítá se do naší emocionální krajiny, našich vztahů a do pocitu, jaký sami ze sebe máme. A po nějaké traumatické události – například dopravní nehodě, vážné nemoci, ztrátě blízké osoby nebo týrání – může tento typ citové vazby hluboce ovlivnit naši budoucnost.

Ve své knize Síla citové vazby Diane Poole Hellerová, průkopnice teorie citové vazby a léčby traumatu, ukazuje, že zdrcující zkušenosti mohou zpřetrhat naše životně důležitá spojení – s našimi niternými částmi, s fyzickým světem kolem nás a s ostatními lidmi.

Dobrá zpráva je, že se můžeme zotavit a bez ohledu na svou minulost všechna tato spojení znovu navázat. „Jsme ze své přirozené podstaty předurčeni k tomu, abychom se uzdravili,“ učí nás doktorka Hellerová. „I když naše dětství nebylo ideální, máme v sobě biologicky naprogramovaný systém bezpečné citové vazby a naším úkolem je najít, co brání tomu, aby se projevil, a naučit se, co můžeme udělat pro to, aby náš talent vytvářet bezpečné vazby zase převládl.“

Díky zásadním informacím a mnoha praktickým cvičením v této knize se naučíte, jak se vydat na cestu k větší intimitě, celistvosti a nezdolnosti.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma