Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Podnikání s cestováním

Podnikání s cestováním

Michaela Kandráčová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Cestování bez cestovky
Vydáno: 2024
Série: Podnikání s cestováním díl 1
Jazyk: český
Počet stran: 108

[Pracujte on-line, buďte off-line]

[Vše o on-line podnikání odkudkoliv]

Budoucnost podnikání je v automatizovaném podnikání s využitím umělé inteligence. To vše najdete v této knize.

Začneme selským rozumem.

Před začátkem podnikání si vytvořte pečlivý plán (plán získáváte zdarma ke stažení pro vlastní potřebu, stáhněte si jej a vyplňte) a zkoumejte aktuální trendy v odvětví cestování. Správné nástroje vám mohou usnadnit efektivní správu podnikání a komunikaci se zákazníky. Kniha vám řekne jak na to.

Kapitoly. 

Jaké jsou možnosti pro podnikání s cestováním? Výzkum trhu pro podnikání. Jasný plán podnikání. Napište svoji první knihu nebo e-book. Místo podnikání. Jak o sobě dát vědět? Spolupráce a marketing. Nezapomeňte na trendy a inovace.

+ Nástroje pro podnikání s cestováním

+ Pracovní listy

108 STRAN

Podnikání s cestováním může být velmi vzrušující a zároveň výzvou. Existuje mnoho způsobů, jak vydělat peníze během cestování. Především je důležité vědět jak na to.

Podnikání s cestováním je fascinující oblastí s mnoha možnostmi. Můžete zvažovat vytvoření cestovní agentury, pronájem nemovitostí pro dovolenou, vytvoření cestovatelského blogu nebo dokonce vývoj aplikací pro cestovatele. Je to oblast plná příležitostí, ale také vyžaduje pečlivé plánování a porozumění trhu.

Můžete to také vzít z té druhé strany. Rádi cestujete? A přemýšlíte, jak vaší vášeň spojit s podnikáním? Tato kniha je určená pro vás, protože cestování může být také součástí podnikání, například v rámci obchodních cest nebo vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí.

Využijte čas, jak pro podnikání, tak pro cestování, tento čas je nejlépe tráveným časem pro cestovatele, kteří tak umí dobře plánovat dopředu.

Stabilní příjem na cestování s podnikáním si právě podnikáním můžete vydělat, který vám umožní financovat vaše cestování a současně si užívat život na cestách. Můžete například: Podnikejte jako cestovní poradce, organizujte zájezdy, práce v cestovním průmyslu. Pokud máte talent můžete například své práce prodat stockovým fotobankám (jako fotograf) nebo můžete třeba vytvořit cestovní blog, on-line výuka nebo psaní e-booků, knih apod. Možností je spousty a já vám některé z nich prozradím + vlastní osobní tipy, které používám osobně.

více

Série Podnikání s cestováním

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma