Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Stezka Českem: Nové příběhy

Stezka Českem: Nové příběhy

Martin Úbl


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Jota
Vydáno: 2024
Série: Stezka Českem díl 2
Jazyk: český
Počet stran: 320

Jak se stalo, že z nápadu party kamarádů vznikl první oficiální přechod České republiky, který nadchl tisíce lidí? Proč o něm Česká televize natočila seriál? A co chystá BBC? Proč je lepší vyrazit na Stezku Českem než plakat doma do polštáře a čekat, až zahřmí? Co zažívají Trail Angels během svých setkání se Stezkaři? Opravdu na Stezku chodí už i trekingové kozy? A mohou se potkat s papouškem? Proč se Stezkaři scházejí na úřadu práce? A můžete jet na kole, nebo ho musíte nést na zádech?

Odpovědi na tyto otázky a na tisíce podobných filozofických dotazů naleznete jen v této knize. Navíc hrozí, že se při četbě skvěle pobavíte. Rozsviťte tedy lampičku, dejte si nohy do sucha a nechte se unést někam k hranicím naší republiky, kde statečné ženy a zavilí mužové hrdinně zdolávají s batohem na zádech kilometry v horách i za nepřízně počasí – a zjišťují, že se u toho výborně baví. A najednou zjistíte… že můžete jít taky!

Kniha je určena širokému čtenářskému publiku, protože na Stezku Českem může vyrazit opravdu každý. A pokud se na ni necítí, může si alespoň přečíst inspirativní příběhy těch, kteří překonali sami sebe a vydali se na trasu, která jim změnila život.

více

Série Stezka Českem

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma