Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Neviditelný nepřítel

Neviditelný nepřítel

Jan Dobšenský


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: KKnihy.cz
Vydáno: 2023
Série: Yorrân díl 4
Jazyk: český
Počet stran: 830

Bouře začala a divoký vichr zvedl vlnobití, jež má rozbít starý svět. Poryvy větru zvedají prach zapomnění a odkrývají staré zapomenuté hrozby. Ty vystupují z minulosti jako neviditelné přízraky a mění se v nové protivníky. Příboj nadcházejících změn neurvale uchopí životy hlavních postav a žene je proti skaliskům osudových rozhodnutí.

Abarhil při svém pátrání zabředá stále hlouběji do bažiny intrik a proti své vůli se stává loutkou na šachovnici mocných. Okolnosti jej staví před trpké zjištění, že v čase nadcházející války nelze stát stranou. Ještě netuší, že všechny těžkosti jeho strastiplného hledání jej přesto vedou k nečekanému odhalení.

SegestirRodonas jde dál nelítostně za svým snem stát se nejmocnějším mužem Dôrminaru, aniž tuší, jak draze za své úspěchy platí. Levoboček Celinor zůstává ponořen ve svém světě smutku a lítosti, ze kterého nevěřícně sleduje proměny svých blízkých.

Osudová rozhodnutí se však nevyhýbají ani záporným hrdinům. Na trpkém konci životní pouti se ocitá BeregirAlgatiren, který musí učinit nejtěžší rozhodnutí svého života. Pod tlakem okolností však činí zásadní volbu svého života i jeho syn Iarlor a chorobná ctižádostivost přivede na osudovou křižovatku i elfského prince Lavidana, stejně jako jeho učitele Saitirna.

Parsa, které se otevřely brány gîvských chrámů, s údivem zjišťuje, že pro obyvatele Gîvy není jen obdivovanou vědmou, ale především žádanou kořistí – dlouho očekávanou princeznou čtvrté krve. Ekrama čeká v Gîvě osudové setkání, které mu otevře oči a ukončí jeho dlouhé váhání.

Čas, který jim všem osud dal na rozmyšlenou, vypršel. Už není kam se skrýt, není kam uhýbat a nelze nic předstírat. Každý si musí vybrat, na které straně bude stát. A protože bouře nabývá na síle, stává se z každé křižovatky osudová volba mezi životem a smrtí.

více

Série Yorrân

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma