Jednou tě najdu

Jednou tě najdu

Koupit za 139 Kč Cena včetně DPH


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi pro Kindle PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: KKnihy.cz
Vydáno: 2022
Série: Yorrân díl 3
Jazyk: český
Počet stran: 590

Na počátku každého skutečného příběhu je sen, který následuje touha po jeho naplnění. Má-li hrdina dostatek odvahy, vydá se na osudovou pouť, která však bývá málokdy přímočará, a brzy narazí na zkoušky, které prověří jeho odhodlání. Slepé cesty, chybná rozhodnutí, falešné rady i ztráta víry způsobují, že putování se mění ve strastiplné hledání. Stejné je to i s našimi hrdiny, kteří zatím tápou, bloudí a ztrácí se.

Abarhil zjišťuje, že kromě domova ztratil ještě něco mnohem důležitějšího – své kořeny. A právě tady, v okamžiku rozhodnutí najít odpověď na otázku, kdo je, začíná jeho opravdový příběh. Ekram dochází k trpkému poznání, že sny nemusí být vždy v souladu s naší cestou, a když už víme, co je naším cílem, už nelze kličkovat. A konečně, Parsino putování je důkazem, že utrpení a strádání často bývá nelehkou cestou k objevení darů, které nám osud pro tento život přichystal.

Už vědí, že život nikomu nic zadarmo nedává, ale ještě netuší, že osidla a léčky mohou být zahaleny do pozlátka slávy a dočasného úspěchu. Slepá ulička, na jejímž konci čeká sázka na vlastní život, je v takovém případě trpkou odměnou za licoměrné rozhodnutí. Přitom času už mnoho nezbývá, obloha je stále temnější a přicházející bouře nevěstí nic dobrého. V jejím stínu dozrává dlouho očekávané ovoce. Jaké bude? Sladké, kyselé, či dokonce jedovaté? Příběh ještě nekončí, a tak věřme, že každý, kdo hledá, jednou najde.

více

Série Yorrân

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma