Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Jedna dobrá věc

Jedna dobrá věc

Alexandra Potter


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Práh
Vydáno: 2022
Jazyk: český
Počet stran: 512

Od autorky bestselleru Zpovědi trosky po čtyřicítce.

Zábavný a srdceryvně upřímný román o přátelství a hledání štěstí.

V životě není nic jisté. Zrovna když si myslíte, že už jste všechno vyřešily, může se obrátit vzhůru nohama…

Liv Brooksová se ještě nevzpamatovala z bolestivého rozvodu. Nejisté budoucnosti se impulzivně rozhodne čelit tím, že vymění svůj londýnský život za vesnici, kterou zná z dětství, a okolní rozlehlé kopce parku Yorkshire Dales, odhodlaná začít znovu. Ale nové začátky jsou těžší, než se zdá, a tak se osamělá a ztracená Liv rozhodne adoptovat Harryho, starého psa

z místního útulku, aby jí dělal společnost.

Brzy však zjistí, že není jediná, kdo potřebuje nový začátek. Při každodenních procházkách po vesnici pozná Valentina, starého osamělého muže, který tráví dny koukáním z okna, malého chlapce Stanleyho, který se všeho bojí a schovává se za zahradní brankou, a dospívající dívku Mayu, naštvanou na celý svět. Věci se však pomalu začnou měnit…

Zábavný a srdceryvně upřímný román, ve kterém se snadno najdete, vypráví o přátelství, hledání štěstí a o tom, že něco nového přijde, když to nejmíň čekáme. Pokud se vám všechno zhroutí, stačí jedna dobrá věc, aby zase stálo za to žít.

Alexandra Potter je britská autorka bestsellerů a četných romantických a humorných románů včetně knih Zpovědi trosky po čtyřicítce a Jedna dobrá věc. Její knihy jsou vydávány ve více než dvaadvaceti zemích a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků (ve Velké Británii, Spojených státech amerických, Německu, České republice, Slovinsku a Srbsku se pravidelně objevují v žebříčcích bestsellerů).

Alexandra se narodila a vyrostla v anglickém Yorkshiru a nyní žije v jihovýchodním Londýně se svým panem Kaliforňanem a jejich záchranářským psem, adoptovaným z Bosny. Když zrovna nepíše nebo necestuje, tráví až moc času na Instagramu, který jí neustále připomíná, že by měla pravidelně cvičit, pít dost vody, praktikovat mindfulness, a hlavně se cítit požehnaně.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma