Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Zvěrolékař mezi nebem a zemí

Zvěrolékař mezi nebem a zemí

James Herriot


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Jota
Vydáno: 2024
Jazyk: český
Počet stran: 493

Příběhy Jamese Herriota o jeho životě zvěrolékaře v Yorkshiru si čtenáři po celém světě oblíbili už v knihách To by se zvěrolékaři stát nemělo a Když se zvěrolékař ožení. Nyní přichází třetí úchvatný svazek vzpomínek, které nepostrádají Herriotův osobitý humor, nadhled ani moudrost.

Uprostřed druhé světové války se James věnuje výcviku u Královského letectva a kdykoliv je to možné, vrací se domů do Yorkshiru za svou těhotnou ženou Helenou. Ve volných chvílích přemítá nad minulými dobrodružstvími z veterinární praxe, navštěvuje staré přátele, které čtenáři už dobře znají z předchozích knih, a představuje desítky nových a zábavných postav – zvířecích i lidských. Herriot čtenáře nadchne svou neobyčejnou schopností spřádat velmi poutavé a srdečné příběhy.

Herriotův hluboký soucit, poctivost, humor a láska k životu, lidskému i zvířecímu, z jeho knih vyzařují od první do poslední stránky. Na motivy jeho děl vznikl britský seriál Všechny velké a malé bytosti, který se zatím dočkal čtyř sérií a zhlédnout jste jej mohli i v České televizi.

Herriotových knih se na světě prodalo přes osmdesát milionů výtisků. 

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma