Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Manhattan naruby

Manhattan naruby

Peter F. Hamilton


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Planeta9
Vydáno: 2021
Série: Sága Společenství
Jazyk: český
Počet stran: 47

BONUSOVÁ POVÍDKA ZDARMA

Pro všechny fanoušky knih Petera F. Hamiltona

Válka s Hvězdoplavcem skončila a Společenství se začíná vzpamatovávat. Stále ho sužuje nestabilita, zmatek, a především statisíce uprchlíků ze světů zničených invazí Dokonalých. Jedna z hrdinek bojů, vyšetřovatelka Paula Myo, se vrací k práci, pro kterou je geneticky profilována. Nyní ji však její neochvějná vůle prosazovat právo a spravedlnost přivádí nečekaně do nesnází, občané Společenství touží zapomenout na válečné zločiny.

Wilson Kime přesvědčí zklamanou a znechucenou Paulu Myo k cesta na zapadlou, ale rychle se rozvíjející, planetu Menard, kde dochází k nevysvětlitelným útokům na pokojené osadníky. Zde může naplno rozvinout své schopnosti, odhalit příčiny tajemných nájezdů na usedlosti, a zabránit evakuaci planety.

Stojí za agresí zvláštní druh mimozemských bytostí? Xenobilogocký výzkum na Menardu je shledal mírnými a neiteligentními. Nevysvětlitelné události však vyvolávají nepříjemnou otázku, zda se vědci se mohli mýlit. Zda se neopakuje historie indiánských kmenů na ostrově Manhattan.

více

Série Sága Společenství

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma