Získejte 100 drahokamů do hry Angry Birds Match
24. 10. 2017 14:39 | Andrea Pivcová

Angry Birds Match je nejroztomilejší herní novinka z Google Play, ve které se prasata snaží ze všech sil překazit párty malým Hatchlingům, které jen tak něco nedokáže zastavit! Samozřejmě se to neobejde bez Vaší pomoci a pomoci ze stran velkých ptáků. Red, Chuck a Bomb jsou vždy k dispozici, když se mláďata dostanou do potíží ... což je docela často.

Díky Platbě přes O2 v Google Play můžete jednorázově získat 100 drahokamů a vylepšit si tak herní skóre. Naistalujte si Angry Birds Match a vyzvedněte si drahokamy zdarma na této stránce http://c2a.cz/AngryBirdsMatch. Pokud už Platbu přes O2 máte v Google Play nastavenou, rovnou drahokamy získáváte potvrzením platby za 0 Kč. Pokud Platbu přes O2 ještě nastavenou nemáte, pak si ji intuitivně nastavíte během pár minut.

Sbírejte hračky, sladkosti a hvězdy a pomozte malým ptáčkům uspořádat zaslouženou párty.

Jak to funguje?

Platba přes O2 představuje snadný, rychlý, a hlavně bezpečný způsob, jak platit za aplikace na Google Play. Samozřejmostí je také placení za prvky ve hrách, díky kterým můžete zlepšit svoje dosavadní výsledky ve hře, porazit přátele a stát se skutečnými mistry. Nastavení služby je velmi jednoduché.