Pozadí stránky
Pozadí stránky

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou
7. 2. 2020 7:57 | Patricie Kolohnátková

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Svatý Valentýn už je za rohem, a protože jde o nejromantičtější svátek v roce, řekli jsme si, že je na čase prozkoumat nejoblíbenější zamilované romány. A našli jsme hned pět skvělých e-knih, kde není o lásku, city a samozřejmě také erotické napětí nouze. A aby toho nebylo málo, většinu z námi doporučených titulů můžete teď získat se slevou až 40 %! Kterou z nich si vyberete? Anebo je zkusíte všechny?

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Julie Caplin: Cukrárna v Paříži  

Žánr: Světová literatura, román, pro ženy I Série: Romantické útěky (3. díl) I Hodnocení na Databázi knih: 88 %

Román pro všechny ztracené mileniály - to je Cukrárna v Paříži od Julie Caplin. Seznamuje nás s Ninou Hadleyovou, které táhne na třicet, pořád ale nezjistila, co by ji bavilo dělat. Učila ve školce, pracovala v zahradnictví a absolvovala také kuchařský kurz. Momentálně jako servírka obsluhuje v restauraci, ani tato práce ji ale nenaplňuje. A má ještě jeden velký problém. Právě kvůli své nerozhodnosti se o ni celá její rodina stále láskyplně stará, jako by byla malá holčička. A to Ninu samozřejmě štve. I když by se ale chtěla osamostatnit, dost dobře neví jak.

Pak se ale kvůli rekonstrukci zavře na dva měsíce restaurace, kde pracuje, a ona dostane možnost odjet do Paříže. Spolu s rodinným přítelem a také skvělým kuchařem Sebastianem tu má začít připravovat cukrářské kurzy pro amatéry. Zádrhel ale spočívá v tom, že si je Sebastian svých schopností náležitě vědom, a proto je až neuvěřitelně nabubřelý a nepříjemný. Nina se do něj navíc před lety zamilovala a on ji odmítl. Je vůbec možné, aby spolu vytvořili funkční pracovní tandem, anebo je Ninina cesta do Paříže už od začátku předurčena ke zkáze?

Další e-knihy autorky

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Jodi Ellen Malpasová: Ochránce

Žánr: Světová literatura, pro ženy I Hodnocení na Databázi knih: 77 %

Camille Loganová je typická, rozmazlená bohatá mladá žena. Je krásná a její nákladný životní styl hradí její otec. Takhle aspoň Camille vnímá její okolí. Ona je ale pod maskou úplně jiná: je zvyklá mít život ve vlastních rukou a být nezávislá. Kvůli obchodním aktivitám svého otce je ale v ohrožení, a tak je rozhodnuto, že potřebuje bodyguarda.

Tím se nakonec stane Jake Sharp, který byl kdysi velmi cílevědomý a zářné kariérní výšiny měl na dosah. Jenže pak udělal jednu velkou chybu, která se podepsala jak na jeho pracovní dráze, tak i na soukromí. Od práce pro Camille čeká vlastně jen ochranu povýšené dámičky, záhy se ale ukáže, že  je tato mladá žena velmi zábavná, milá a dokonce také soucitná. Čím déle s ní pracuje, tím víc je to pro Jakea radost. On ale ví, že ji mít stejně nikdy nebude…

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

 Sylvain Reynard: Muž v černém  

Žánr: Světová literatura, román, pro ženy I Hodnocení na Databázi knih: 82 %

Nejnovější román od kanadského autora, píšícího pod pseudonymem Sylvain Reynard je tady! Jmenuje se Muž v černém a o napětí zase nebude nouze. Hlavní hrdinkou je Acacia, která si coby osobní asistentka buduje kariéru v luxusním hotelu Victorie. Jednou se tu ubytuje záhadný Nicholas, který projeví zájem o její služby. Jeho nesmyslné a na první pohled zdánlivě nesplnitelné úkoly dovádějí Acacii k šílenství, postupně si ale začíná budovat jeho důvěru.

Vinou nedorozumění hrozí Acacii v hotelu výpověď, a tak přijme Nicholasovu nabídku, aby začala pracovat přímo pro něj. To ještě neví, že tím vstupuje nejen do světa umění, ale i mnoha nebezpečných tajemství. hana7169 na stránky Databáze knih napsala: „Muž v černém mě od začátku až do konce naprosto pohltil. Narazila jsem na něj náhodou, vřele ho ale doporučuji.”

Další e-knihy autora

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Elie Grimesová: Hodný holky líbaj líp  

Žánr: Světová literatura, román, pro ženy I Hodnocení na Databázi knih: 65 %

Je libo výlet do New Yorku? První e-kniha Elie Grimesové Hodný holky líbaj líp vás do města, co nikdy nespí, teleportuje. Potkáte se tady s Zoey Westwoodovou, která je vycházející hvězdou tamní kulinářské scény. Ta své skvěle hodnocené pokrmy v restauraci Zoey’s Kitchen postavila na tradici své slavné babičky Nany, i tak ale musí neustále bojovat s kritikou náročné matky Fran. I přes nesporné úspěchy má Zoey sebevědomí na nule. Asi i proto nemá partnera, a tak nejradši utíká za svými přáteli a také mladším bráchou Daltonem.

Pak ale hlavní hrdince vstoupí do života nesmlouvavý kritik Matthew, který je přitažlivý snad víc, než je vůbec možné. Kolem Zoey se začnou dít věci, nad kterými přestává mít kontrolu, a tak od sebe postupně odežene všechny, na kom jí záleží. Nejen svoji nejlepší kamarádku s kamarádem, ale i Daltona a nakonec také muže, kterého začíná milovat víc než vlastní život. Podaří se Zoey z téhle šlamastyky dostat, nebo bude muset až do konce života snášet jen kritickou palbu své matky?

Valentýnský speciál: 5 romantických příběhů s až 40% slevou

Elle Kennedy: Risk  

Žánr: Světová literatura, pro ženy I Série: Briar U (2. díl) I Hodnocení na Databázi knih: 91 %

Elle Kennedy, americká mistryně románů, ve kterých to jiskří až na půdu, přichází z druhým pokračováním série Briar U. Jmenuje se Risk a opět se tu setkáváme s vysokoškolačkou Summer. Ta je dcerou hokejového trenéra na univerzitě Briar, a i když slovo zábrany skoro nezná, má jedno pravidlo, kterým se vždy řídí: nikdy nespí s nepřítelem.

Do přesně téhle skupiny se řadí Jake Connelly, asi nejnadanější hokejový útočník z Harvardu. Summer o něm ví, že je arogantní a neodbytný. A zároveň vážně přitažlivý. Pak se ale věci začnou komplikovat - Summer od něj potřebuje pomoc, aby se dostala na vysněnou stáž. Aby se tak stalo, je potřeba, aby Jake předstíral, že s vysokoškolačkou chodí. On chce ale za každé falešné rande jedno pravé. Summer je ale rozhodnutá, že tomuhle povýšenci i přesto prostě nepodlehne!