Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Chytřeji, rychleji, lépe

Chytřeji, rychleji, lépe

Charles Duhigg

Délka: 12 h 51 min
Interpret: Jan Hyhlík
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 725 MB

Začněte řešit věci jinak. I na maličkostech záleží
Doba a životní styl se zrychlují a nároky se zvyšují, očekává se toho od vás pořád víc. Pokroky v komunikaci a technologiích nám mají usnadnit život. Namísto toho to vypadá, že nám do každodenního života přinášejí více práce i stresu. Tajemství úspěchu však netkví v tom, že se zavalíte prací a budete se v ní topit celý den, až vás večer zahltí poslední vlna, pod níž úplně mrtví usnete. Dlouhé vysedávání v práci, ani pohotovost o víkendu a svátcích vám vyšší produktivitu nezařídí.
Plánování práce a rozhodování o tom, co je a není důležité, se dá poměrně dobře naučit. Charles Duhigg vás v titulu Chytřeji, rychleji, lépe seznámí s technikami, které vaši práci i vnímání sebe sama posunou na novou úroveň. Pokuste se dosáhnout zlepšení ve všem, co děláte.
Není důležité, o čem přemýšlíte, ale jak o tom přemýšlíte
Přestaňte se honit s jazykem na vestě. S audioknihou Chytřeji, rychleji, lépe si osvojíte techniky, díky kterým budete svůj svět vnímat jinak. Už nebudete ti, kteří mají prostě hodně práce. Díky vyprávění založenému na vědeckých výzkumech a přehlednému návodu doplněnému mnoha praktickými radami máte možnost zvýšit svou osobní výkonnost, výkonnost pracovního týmu i celé firmy.
Charles Duhigg je reportérem deníku New York Times, za své reportáže získal řadu novinářských cen. Jeho první kniha Síla zvyku se stala mezinárodním bestsellerem.

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Chytřeji, rychleji, lépe – audiokniha obsahuje praktické rady, jak dosáhnout úspěchu ve všem, co děláte. Autor Charles Duhigg. Čte Jan Hyhlík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma