Federer – portrét tenisové legendy

Délka: 3 h 22 min
Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Audiotéka, Svojtka & Co.
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 190 MB

Audiokniha Federer – portrét tenisové legendy obsahuje biografii tenisového velikána, Švýcara Rogera Federera. Autor Iain Spragg, čte Michal Jagelka, režie Helena Rytířová.

Pro mnohé fanoušky i odborníky je Roger Federer nejlepším tenisovým hráčem všech dob. Dvacet grandslamových titulů tohoto legendárního Švýcara žádný hráč ve světě mužského tenisu nepřekonal. Za svou kariéru zažil několik nejdramatičtějších sportovních momentů, jež se zapsaly do historie světového tenisu. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století.

IAIN SPRAGG
Iain Spragg je londýnský sportovní novinář s více než dvacetiletou zkušeností. Na svém kontě má širokou paletu knih se sportovní tematikou a zároveň přispívá do renomovaných novin jako jsou Daily Mirror nebo The Daily Telegraph.

MICHAL JAGELKA
Michal Jagelka se narodil v dubnu 1977 v Praze a již léta patří k dabérské špičce u nás, kdy na nás herecké hvězdy typu Leonarda DiCapria, Matta Damona, Orlanda Blooma, Brendona Frasera nebo Davida Faustina promlouvají jeho hlasem. Propůjčování hlasu světovým hercům, kteří neumí česky, se věnuje již od svých 12ti let.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma