Obálka audioknihy Jizerská 50: Závod plný příběhů

Interpret: Pavel Rímský
Vydavatel: Raul
Vydáno: 2020

Jizerská 50. To je závod, který se stal symbolem běžeckého lyžování. Závod plný příběhů, výzev i silných zážitků. Padesátku jezdí profesionálové, slavní závodníci i obyčejní lidé. A tenhle jedinečný závod, si zaslouží unikátní audioknihu.

PAVEL RÍMSKÝ
Pardubický rodák a syn divadelního režiséra. Herec, který vystudoval brněnskou JAMU a angažoval se v divadle pod stanem: Dílna 24. Od roku 1997 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Zahrál si například Caesara, Zanglera ve hře Na flámu, nebo Momuse v Kafkově Zámku. Má za sebou také lehkou filmovou a seriálovou kariéru. Pavel Rímský má velice charakteristický hlas, díky němuž se dobře uplatnil na poli dabingu (dabuje například Sylvestera Stalloneho) a namlouvá audioknihy.

Audiokniha Jizerská 50 zachycuje vzácné historické okamžiky i osobní vzpomínky aktérů závodu. Čte Pavel Rímský.