Obálka audioknihy Myslete na velké cíle

Myslete na velké cíle

Donald J. Trump

Interpret: Zdeněk Junák
Vydavatel: Lumeni
Vydáno: 2012

Autoři v audioknize odhalují tajemství jak myslet ve velkém, jednat podle toho a dosáhnout jedinečného úspěchu. Donald J. Trump je ikona a dokonalý příklad amerického úspěchu. Bill Zanker založil firmu The Learning Annex s pěti tisíci dolary. Postupně z ní vytvořil firmu s příjmem pěti milionů dolarů ročně. To bylo předtím, než se potkal s Donaldem Trumpem. O třicet měsíců později, když se Zanker naučil myslet ve velkém, začala jeho firma vydělávat prodejem sto milionů ročně. A rozrůstá se dál. Oba představují živé příklady toho, jak myslet ve velkém a jak poznat, kdy je třeba agresivně podpořit své názory, a to bez ohledu na to, co by mohli vaši kritikové nebo oponenti říci. To vám může napomoci dosáhnout co největších osobních a profesních úspěchů.

Donald J. Trump vystudoval Wharton School of Finance a stal se developerem jedněch z nejprestižnějších budov na světě. Je také mediálním gigantem, byl nominován na cenu Emmy coby hlavní postava a koproducent velmi úspěšné televizní show The Apprentice. Je autorem sedmi knižních bestsellerů.

Bill Zanker založil v roce 1980 firmu The Learning Annex s pěti tisíci dolary. Ta se dostala na seznam nejrychleji se rozvíjejících firem podle časopisu Inc. Zankerova malá firma se začala rychle rozrůstat poté, co přejal Trumpovy strategie a začal myslet ve velkém.

Myslete na velké cíle - audiokniha obsahuje poznatky a příklady ze života úspěšného amerického byznysmena, Donalda Trumpa. Čte Zdeněk Junák.