Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Čtyřhodinový pracovní týden

Čtyřhodinový pracovní týden

Timothy Ferriss

Délka: 14 h 9 min
Interpret: Robert Jícha
Vydavatel: Lumeni
Vydáno: 2016
Typ souboru: MP3
Velikost: 798 MB

Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se "novým bohatým".

Ať jste přepracovaný zaměstnanec, nebo podnikatel lapený v pasti své vlastní firmy, tato audiokniha vám ukáže cestu k veselejšímu životu. Systém "otroč - šetři - odpočívej", kdy v mládí po celé dny dřete a vlastní život jakoby odkládáte na důchod, je již překonán. Je možné si užívat života i v produktivním věku. Luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený pouze milionářům, je dnes dostupný každému a rychle rostoucí subkultura "nových bohatých" to dokazuje. Stačí jen chytře využívat všech možností, které nám moderní svět nabízí, a osvojit si několik nových návyků.
"Čtyřhodinový pracovní týden je naprostou nezbytností pro všechny odvážné jedince, kteří chtějí žít svůj život naplno. Poslechněte si ho dřív, než bude pozdě." - John Lusk, MICROSOFT WORLD HEADQUARTERS

TIMOTHY FERRISS se narodil v roce 1977 v USA, kde absolvoval neurovědy a východoasijská studia, nyní však střídavě bydlí na různých místech planety. Před vydáním Čtyřhodinového pracovního týdne byl Ferriss neznámou postavou. Když se pak jeho kniha vyšplhala na první místo v žebříčku listů New York Times, Wall Street Journal i BusinessWeek, autora katapultovala mezi americké celebrity. Tim Ferriss nyní působí jako investor internetových projektů, má podíl např. v Twitteru či Posterous, přednáší na Princetonské univerzitě. Mluví šesti jazyky.

Robert Jícha
Zpěvák, herec, dabér a moderátor vystudoval muzikálové herectví na Divadelní fakultě JAMU. Již ve 3. ročníku získal angažmá v Městském divadle Brno, kde ztvárnil doposud více než 30 muzikálových, činoherních i operetních rolí. Pět let hostoval v Praze v muzikálu Les Misérables-Bídníci a od roku 2008 také v Hudebním divadle Karlín v hlavní roli Josého v muzikálu Carmen. Věnuje se dabingu (Jake Gylenhall, Elijah Wood...), koncertní, produkční a charitativní činnosti. Spolupracuje s Nadačním fondem dětské onkologie Krtek.

Čtyřhodinový pracovní týden - audiokniha obsahuje nahrávku nejen pro podnikatele, jejímž autorem je Timothy Ferriss. Čte Robert Jícha.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma