Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Atomové návyky

Atomové návyky

James Clear

Délka: 7 h 54 min
Interpret: Ondřej Halámek
Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 446 MB

Nezáleží na tom, co přesně chcete změnit, Atomové návyky vám s tím pomohou. James Clear, jehož blog čte měsíčně milion čtenářů, vydestiloval to nejlepší z biologie, psychologie a neurověd, aby vás naučil dosáhnout cílů. Pomocí drobných každodenních kroků – stačí 1% změna každý den – objevíte své nové já.

Prvního ledna víme všichni přesně, desátého je vše při starém. Možná byste i zvládli přestat kouřit, zhubnout, přibrat, cvičit, šetřit, být pořádnější, pracovitější, lepší... – kdybyste opravdu chtěli. Pravda je však taková, že naší nejhlubší motivací je lenost a pohodlí. A navzdory tomu, co vám říká okolí nebo vy sami sobě, to z naší strany není hloupá strategie. Energie je vzácná a mozek je nastavený tak, aby jí za všech okolností šetřil. Bojujeme proti velké síle a problém není v nás, ale v systému!

Po přečtení této knihy budou však pro vás pokroky snadné. Pochopíte čtyři zákony behaviorální změny a získáte sadu praktických nástrojů, strategií, tipů a triků, jak všechny nástrahy překonat. Zažijete spoustu překvapivých "aha" momentů a odhodlání dotáhnout to tentokrát do konce vás už neopustí. Práce na sobě a na dosažení svého potenciálu je dlouhodobý proces. Ale z dlouhodobého hlediska se kvalita našeho života odvíjí od kvality našich návyků, proto stojí za ty lepší bojovat.

Nepolevujme ve snaze zlepšit se o jedno procento, to zvládneme všichni!

K audioknize jsou k dispozici také doplňkové materiály, a to ke stažení na stránkách www.melvil.cz/audioatomovky

Řekli o knize

„Atomové návyky jsou skvělé čtení. Hodně jsem se naučil a věřím, že i pro ostatní bude tato kniha pomocí.“
– Gayle King, CBS This Morning

„Užitečná nová kniha.“
– Wall Street Journal

„V Atomových návycích vám Clear ukáže, jak překonat nedostatek motivace, změnit své prostředí, abyste podpořili dosažení výsledku a také jak si na nové návyky udělat čas.“
– Glamour.com

„Atomové návyky jsou skvělé pro každého, kdo má pocit, že nezvládá nakopat svůj zlozvyk (nebo tucet zlozvyků) a chtěl by konečně dosáhnout zdraví, kondice, finanční svobody, skvělého vztahu a spokojeného života.“
– Medium.com

„Excelentní. Vyplatí se přečíst.“
– Benjamin Hardy, Inc.com

Prodáno přes 1 milion výtisků.
Wall Street Journal bestseller
USA Today bestseller
Publisher's Weekly bestseller

Audiokniha Atomové návyky s podtitulem Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných. Autor James Clear. Čte Ondřej Halámek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma