Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Game changers

Game changers

Dave Asprey

Délka: 15 h 15 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 860 MB

NAUČTE SE ZE SEBE DOSTAT TO NEJLEPŠÍ

Dave Asprey, uznávaný biohacker a podnikatel, nám ve své knize Game Changers prozradí, jak být tou nejlepší verzí sebe sama. Kniha Game Changers nevychází jen ze zkušeností autora, ale i z jeho projektu Bulletproof Radio podcast, tedy pořadu, kde zpovídal velikány dnešní doby, kteří se svou prací a neutuchající touhou se zlepšovat dopracovali až na vrchol svých odborností. Mezi jeho hosty patřili například Dr. Daniel Amen, Gabby Bernstein, Dr. David Perlmutter, Arianna Huffington, Esther Perel, Tim Ferris a mnoho dalších.

Samotná kniha Game Changers je rozdělena na 3 hlavní části. Chytřejší, Rychlejší a Šťastnější. Všechny tyto části obsahují celkem 46 „zákonů“, které vám pomohou inspirovat se cestou úspěšných lidí na vrchol. Na konci každého „zákona“ můžeme navíc najít i akční plán k implementaci těchto zásad do života.

Ukázka zásad do života, které vás budou knihou provázet:
• Strach je zabiják mysli
• Brzké vstávání z vás dobrého člověka nedělá
• Honem! Meditujte rychleji
• Vděčnost je silnější než strach

Proč se spokojit se svým průměrným já? Audiokniha „Game Changers“ vám ukáže cestu na vrchol.

O knize řekli:
„Dave Asprey využívá svůj rafinovaný a vědecky založený styl k tomu, aby inspiroval a umožnil čtenářům, aby ze sebe vydali to nejlepší. V Game Changes sdílí nejlepší tipy, které se naučil a prožil během své osobní cesty k pulzujícímu životu.“
— William Sears, autor The Dr. Sears T5 Wellness Plan

Audiokniha Game changers –⁠ Co lídři, inovátoři a nezávislí lidé dělají, aby zvítězili. Autor Dave Asprey, čte Zbyšek Horák.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma