Obálka audioknihy Žlutý trikot

Žlutý trikot

Philippe Bouvet

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Audiotéka, Svojtka & Co.
Vydáno: 2020

Tato audiokniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Tour de France. Je oslavou století nejznámějšího cyklistického ocenění legendárního žlutého trikotu, který vymyslel sám Henri Desgrange. Přináší ojedinělý souhrn informací o trikotu a jeho nositelích. Autoři oživují 100letou historii žlutého trikotu a podávají příběhy o neskutečných sportovních výkonech. Je to pravá cyklistická síň slávy.

Potkejte se s Indurainem, Anquetilem, Hinaultem, Merckxem, Froomem a Saganem. Dejte si týmovou časovku, zdolejte obávané vrcholy, šetřte síly k finálovému spurtu! Zjistěte, kdo byli odvážní jezdci, kteří před sto lety mohli na Tour obléknout žlutou poprvé. Milovníci sportu, cyklistiky obzvlášť, si v této audioknize přijdou na své.

Audiokniha Žlutý trikot – úplný průvodce 100 lety slavného dresu. Autor Philippe Bouvet a Frédérique Galametz. Čte Zbyšek Horák. Režie Miloš Vrána.