Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Neohlížej se

Délka: 10 h 4 min
Interpret: Anežka Šťastná
Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 568 MB

Samantha se snaží oživit svou paměť, aby zjistila, kde je její nezvěstná kamarádka a co se vlastně stalo. Ale co když ji to může stát život?

Samantha má na první pohled dokonalý život – je bohatá, oblíbená a má idylický vztah se svým přítelem. Nicméně poté, co se svou nejlepší kamarádkou Cassie na jednu noc zmizela a nepamatuje si nic z toho, co se stalo, je její život jiný.

Když se snaží vzpomenout si na život, který předtím vedla, uvědomuje si, že takhle už žít nechce. Stará Sam byla podle všeho totiž docela potvora a je jasné, že její přátelství s Cassie nebylo zrovna nejupřímnější. Vypadá to, že ztráta paměti pro ni byla jako výhra v loterii – má novou šanci začít znovu a stát lepší verzí sebe sama.

Je tu ale jeden malý problém, Cassie je stále nezvěstná. Pravda o tom, co se jí stalo a kde je, není jen někde hluboko v Samanthině hlavě. Je tu ještě někdo, kdo moc dobře ví, co se té osudné noci stalo a udělá cokoliv proto, aby si Sam toto tajemství vzala do hrobu.

Samantha teď chce pouze jedinou věc – na vše si vzpomenout a zjistit pravdu, aby její život mohl jít dál. Co když jí to ale může stát život?

Audiokniha Neohlížej se, autorka Jennifer L. Armentroutová, čte Anežka Šťastná.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma