Obálka audioknihy Hádej, kdo se vrátil

Hádej, kdo se vrátil

Radek Habáň

Interpret: Kateřina Rýznarová
Vydavatel: Slyš.to
Vydáno: 2020

Po patnácti letech se ze své strastiplné cesty za štěstím vrací domů Jakub Zachoval. Poklidný a ničím nerušený život jeho otce a sestry rázem vezme za své. Stejně tak sourozenců Sauerových, se kterými prožil dětství. Jakubův návrat ve všech vyvolá zašlé vzpomínky na mládí a ne tak docela ztracenou chuť společně zažít něco nového.

RADEK HABÁŇ
Radek Habáň se narodil v Uherském Hradišti v roce 1972. V roce 1995 dokončil studium na fakultě strojního inženýrství VUT Brno v oboru Aplikovaná mechanika. Od stejného roku pracuje jako moderátor a redaktor pořadů pro děti a mládež v brněnském Radiu Proglas. V roce 2002 obdržel cenu Bohumila Koláře za rozhlasový seriál Rozhlasové městečko. Je autorem knihy úsměvných fejetonů Můj milý deníček, pohádkové knihy Než zazvoní zvonec a komediálně romantického románu Hádej, kdo se vrátil. Jak sám říká, každé jeho dílo je předem odsouzeno k tomu, aby se stalo „bezcelerem“, jelikož na celer je extrémně alergický.

Audiokniha Hádej, kdo se vrátil obsahuje humorně laděný příběh ze současnosti, který vznikl na motivy podobenství o marnotratném synovi a potěší především milovníky romantické literatury. Autor Radek Habáň. Čte Kateřina Rýznarová, Radek Habáň, Zdislava Začalová a další.