Balíček: Psychothriller

Délka: 9 h 17 min
Interpret: Kateřina Mendlová Horáčková
Vydavatel: Anag
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 524 MB

Balíček: Psychothriller – audiokniha obsahuje psychologický thriller, jehož autorem je Sebastian Fitzek. Čte Kateřina Mendlová Horáčková. Hudba Ladislav Dudok.

POZOR! OTEVŘENÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!
Pošťák vás poprosí, abyste převzali balík pro souseda. Souseda, jehož jméno jste nikdy neslyšeli, i když ve vaší malé ulici žijete už roky. Co se asi tak může stát? říkáte si. A vaše noční můra tím začíná…

PŘEŽILA HRŮZNÝ ČIN, JE VŠAK NYNÍ UŽ OPRAVDU V BEZPEČÍ?
Poté, co mladou psychiatričku Emmu Steinovou znásilnil neznámý muž čekající na ni v jejím hotelovém pokoji, přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Stala se třetí obětí psychopata, kterému novináři dali přezdívku Holič, protože předtím, než své oběti zavraždí, oholí jim vlasy. Emma jako jediná vyvázla živá, ale bojí se, že po ní Holič bude pátrat, aby svůj krutý čin dokončil. Ve své paranoii vidí od té doby v každém muži pachatele, protože mu v tmavém pokoji neviděla do tváře.

NEBEZPEČÍ MOŽNÁ ČÍHÁ BLÍŽ, NEŽ SE MŮŽE ZDÁT
Bezpečně se cítí jen ve svém malém domě na kraji berlínské čtvrti Grunewald – ovšem jen do té doby, než ji pošťák jednoho dne požádá, aby převzala balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nezná a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky…

SEBASTIAN FITZEK
Sebastian Fitzek (1971) je nejúspěšnější a nejžádanější současný spisovatel a novinář, autor dechberoucích psychothrillerů. Jeho debut Die Therapie vyšel v roce 2006 a záhy se stal bestsellerem. Jeho knihy byly přeloženy do dvaceti čtyř jazyků a celkově se jich prodalo již přes 9 milionů. Staly se rovněž předlohami pro mezinárodní filmové i divadelní adaptace. V roce 2016 mu byla udělena prestižní Evropská cena pro kriminální literaturu (Ripper Award), přičemž mezi dalšími nominovanými, které svým dílem předstihl, byl např. i světoznámý autor severských detektivek Jo Nesbo. Sebastian Fitzek žije se svou rodinou v Berlíně.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma