Pilot Pírko

Koupit za 198 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 6 min
Interpret: David Novotný
Vydavatel: Meander
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 62 MB

Audiokniha Pilot Pírko obsahuje volné pokračování dobrodružného příběhu pro děti Holub Kolumb. Autorka Emma Pecháčková, čte David Novotný.

Jaké to je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního holuba, je to PROBLÉM.

Kolumbův synek Pírko se totiž na rozdíl od svých sourozenců nedokáže odlepit od země. Tento hendikep, který ve světě ptáků znamená konec jakékoliv kariéry, však Pírko dokáže proměnit v geniální podnikatelský plán…. Volným pokračováním audioknihy Holub Kolumb opět bravurně proplachtí David Novotný a i tentokrát se ukáže, že kdo má pod čepicí a k tomu špetku odvahy, ve světě se neztratí.

EMMA PECHÁČKOVÁ
Vystudovala pražské gymnázium PORG, a protože ji vždycky zajímalo písmo jiné než latinka, rozhodla se studovat čínštinu. Zároveň studovala dějiny umění na UMPRUM. Ze všeho nejraději má cestování, během kterého se svět poznává nejlépe. Publikuje články o současném umění, píše si blog na Respekt.cz nebo překládá. Ráda plave v Podolí nebo běhá podél Vltavy. Často ji také můžete potkat, jak projíždí Prahou na kole.

DAVID NOVOTNÝ
Po absolutoriu studia herectví na Pražské konzervatoři začínal v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, v letech 1998-2018 byl členem souboru Dejvického divadla. Filmoví a televizní diváci ho znají např. ze snímků Tmavomodrý svět, Non Plus Ultras, Pravidla lži, Karamazovi, O rodičích a dětech, Hodinový manžel, Miss Hanoi a Vlastníci nebo ze seriálů Hořící keř, České století, Okresní přebor, Čtvrtá hvězda, Rédl, Kosmo, Bohéma a Zkáza Dejvického divadla. Věnuje se i dabingu a často pracuje pro Český rozhlas.

Nahrávka vznikla podle knihy Emmy Pecháčkové Pilot Pírko vydané nakladatelstvím Meander v roce 2019. Copyright © 2019, Emma Pecháčková. Čte David Novotný. Ilustrace na obálce © Petra Josefina Stibitzová. Hudba Jan Šikl. Režie Alexandra Bauerová. Střih a mastering David Pravda. Technický redaktor Nikolaj Ivaskiv. Odpovědný redaktor Tomáš Výchopeň. Natočeno ve studiu Soundguru. Produkce Tympanum, s. r. o. Vydalo nakladatelství Meander, 2020.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma