Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – David Walliams

Vydáno: 2018
Velikost: 1.16 GB

1. Babička drsňačka
Audiokniha roku 2014 - Nejlepší audiokniha pro děti a mládež (1. místo). Seznamte se s Benovou babičkou. Je jako každá jiná, až na to, že je mezinárodní lupičkou klenotů a má v plánu ukrást korunovační klenoty!

2. Dědečkův velký útěk
Audiokniha roku 2017 - Nejlepší audiokniha pro děti a mládež (1. místo). Jackův dědeček je už starý a zmatený a věří, že stále létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii.

3. Pan Smraďoch
Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem.

4. Půlnoční gang
Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! Držte si berle, jízda začíná!

5. Malý miliardář
Joe je boháč, přesně řečeno nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. Má všechno, nač si vzpomene: vůz formule 1, kino, pět set párů sportovních bot, orangutana jako sluhu. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád…

Výhodný balíček Tympanum – David Walliams sestává z celkem pěti oblíbených audioknih pro starší děti, které načetl Jiří Lábus.