Všechny moje plesové sezóny

Délka: 7 h 14 min
Interpret: Luboš Pavel
Vydavatel: Creatio
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 408 MB

Všechny moje plesové sezóny je audiokniha plná zábavných příběhů o dobývání ženských srdcí. Napsal Jaroslav Bálek, čte Luboš Pavel.

Jedna historka za druhou, tak se dá zkráceně popsat líčení všemožných příhod svobodných mládenců, kteří obrážejí plesy a kontaktují dívky za účelem seznámení. Neustávají ani ve vinárnách a na ulici. Vždy je vhodná příležitost vyžádat si telefonní číslo. Pro některé hlavní hrdiny této audioknihy je dobývání žen jediným smyslem, zábavou i sportem v životě. Příběhy se odehrávají v časech, kdy ještě nebyl internet a mobilní telefony. Člověk musel být vybaven odvahou, šarmem a vtipnými průpovídkami. Mnohé taktiky a doporučení zde uváděné, by určitě obstály i v příručce Jak sbalit ženu, takže pro svobodné pány může audiokniha sloužit k inspiraci a jako návod k seznamování, pro ženy k nahlédnutí do mužské duše a psychiky. Pro všechny pak k zasmání.

JAROSLAV BÁLEK:
Pražský rodák. Dříve se zabýval otázkami hospodářské politiky. Z této oblasti publikoval řadu ekonomických článků a statí. V poslední době se věnuje hlavně beletristické činnosti. Je autorem knih „Všechny moje plesové sezóny“, „Absurdity“, “Vražda na zahradě“, "Dana" a „100 let proher a vítězství (O politice a smyslu českých dějin)“. Je zařazen do encyklopedie „WHO si …? v České republice.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma