Dračí cejch

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020
Série: Sedmý smysl díl 8

Existuje škola, kde si draci vychovávají lidi pro své služby a potřeby. Je neuvěřitelné, kolik lidí touží drakům, kteří lidmi opovrhují, sloužit. Do tohoto místa – Pasteku – pošlou Hanku ochránci s posláním chránit Lídu Laridonovou...

ILKA PACOVSKÁ
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.

Audiokniha Dračí cejch obsahuje osmý díl fantasy série, kterou napsala Ilka Pacovská. Čte Margit Vinklárková, hudba Ondřej Morcinek.

Série Sedmý smysl