Smrt kouzelného džina

Interpret: Margit Vinklárková
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020

Audiokniha Smrt kouzelného džina obsahuje druhý díl fantasy série, kterou napsala Ilka Pacovská. Čte Margit Vinklárková, hudba Ondřej Morcinek.

Sedmý smysl #2

Druhý díl série Sedmý smysl, který navazuje na Ostrov zasvěcení. Studovat na magické škole, za bratra mít draka a za nepřítele jeho dračího bratra, to není snadné. Ani kouzelný džin to nemá jednoduché, když se má postavit proti rodině svého pána..

ILKA PACOVSKÁ
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.

Série Sedmý smysl