Obálka audioknihy P.S.

Interpret: Aňa Geislerová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015

Deníky o životě a meruňkové marmeládě!

Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí. V pěti podivuhodných letech, jejichž datace není úplně jistá, se mísí humor s melancholií, zamilování s rozchody a naprostá upřímnost s potřebou nic nevyzradit. Autorka se svým vtipným, osobitým stylem často dotýká základních věcí, jako je rodina, láska nebo dětství, a zve posluchače, aby se na cestu vydal s ní.
Audiokniha vychází souběžně s knihou, vydanou nakladatelstvím Euromedia Group, k.s., vše v překrásné grafické úpravě Lely Geislerové, sestry Ani. Kniha asociuje skutečný deník, včetně praktické gumičky, nepopsaných listů a barevné ořízky, audioknihu pak obohacuje osobitý a přirozený autorčin přednes, spolu s romanticky melancholickou hudbou Romana Holého.

P.S. - audiokniha obsahuje deníkové zápisky, které si načetla autorka Aňa Geislerová.