Obálka audioknihy S pozdravem Jiří Sovák

Interpret: Jiří Sovák
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018

Původní CD titul Supraphonu SU 5293-2 S pozdravem Jiří Sovák vyšel v roce 2000 jako pocta jedné z našich předních hereckých osobností. Obsahoval výběr z jeho automobilistických povídek, Sovákovu návštěvu v kdysi oblíbeném televizním pořadu Divadélko Pod věží, telefonát do představení Miloslava Šimka Zavěste prosím, volá Semafor.

Jeho interpretační umění je pak dokumentováno v povídce Oty Pavla Pumprdentlich. Červenou nití spojující celou kompilaci sestavenou z archivních snímků Supraphonu je laskavý a chápající Sovákův humor. Původní CD titul obsahoval i dvě Sovákem zpívané písně z filmu Hvězda padá vzhůru, ty jsme ovšem ze smluvních důvodů bohužel museli z digitální verze titulu odstranit.

Audiokniha S pozdravem Jiří Sovák obsahuje výběr z vystoupení Jiřího Sováka. Účinkují Jiří Sovák, Marie Rottrová, Miloslav Šimek, Pavel Bobek.