Obálka audioknihy Věže - příběh 11. září

Interpret: Pavel Batěk
Vydavatel: Tebenas
Vydáno: 2015

11. září 2001. Den, který navždy změnil svět. Z největšího mrakodrapu v New Yorku je během pár hodin Ground Zero.

Strhující a pravdivý příběh česko-amerického architekta, přímého účastníka pádu newyorských věží. Svou obětavostí a za použití odborných znalostí přispěl k záchraně mnoha lidských životů a urychlení odstraňování trosek WTC. Nahlédněte spolu s ním do zákulisí největší tragédie moderních dějin. Poznejte řadu technických detailů, ale i lidských osudů, dávajících celému příběhu další rozměr.

Věže - příběh 11. září - audiokniha obsahuje strhující a pravdivý příběh česko-amerického architekta, přímého účastníka pádu newyorských věží. Autor Jiří Boudník. Čte Pavel Batěk. Režie: Roman Štolpa.