Obálka audioknihy Čertovská pohádka

Interpret: František Filipovský
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2013

Jakpak to asi vypadá v pekle, když čerti špatně topí a špatně vaří a provinilcům jako je pyšná princezna a rychtář, ale i samotnému Luciferovi, je zima a všichni mají hlad?
Za trest pošle Lucifer čerty Marbulína a Bertulínka se zvláštním posláním do světa mezi lidi - musí se od nich pořádně naučit vařit nebo musí přivést skutečného kuchaře, který by vařil za ně...
Jak se čertům ve světě dařilo a jak si s úkolem poradili, se dozvíte ve veselé pohádce autorů Jana Kramaříka a Jaroslava Nečase.
V dramatizaci účinkují František Filipovský (čert Lucifer), Jarmila Švehlová (pyšná princezna), Jaroslav Moučka (starý čert Marbulín),
Jaroslav Kepka (čertík Bertulínek), Luděk Sobota (holič), Ladislav Tojan (rychtář) a mnoho dalších skvělých herců

Čertovská pohádka - audiokniha obsahuje pohádku z čertovskou tematikou, jejímiž autory jsou Jan Kramařík a Jaroslav Nečas. Účinkují František Filipovský, Jaroslav Kepka, Jaroslav Moučka, Luděk Sobota a další.