Obálka audioknihy Měsíční deník

Interpret: Alexej Pyško
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021

Měsíční deník je autentický deník zachráněný součinem vskutku absurdních okolností, ve kterých hraje roli obyčejný rohlík, neviditelný mravenec, kapesní stroj času a spousta dalších předmětů, jež se normálně válejí na Měsíci. Nevěříte? Poslechněte si příběh Marcela Šebesty, posledního českého kosmonauta.

MICHAL BŘEZINA
Michal Březina se za úderů keltských bubnů narodil v Aši kolem roku 1977. První texty zužitkoval coby zpěvák několika metalových kapel, později přispíval do periodik v Aši a Sokolově, kde dodnes žije. Ženatý, má dceru Johanku. Roku 2016 mu u Albatros Media s.r.o vyšla netradiční sci-fi Měsíční deník, jejíž audioverzi zpracovalo vydavatelství Čtimi a načetl Alexej Pyško. Spolupodílí se na výrobě e-zinu Howard. V současné době připravuje k vydání noir krimi sci-fi Do smrti daleko u nakladatelství Golden Dog.

Audiokniha Měsíční deník obsahuje humorné sci-fi od autora Michala Březiny. Čte Alexej Pyško.