Obálka audioknihy Láska, sex a lajky

Láska, sex a lajky

Marek Cabák

Interpret: Martin Čevora
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021

Jsou oblíbenější než William a Kate, skandálnější než Harry a Meghan a přitom žijí v malém městě na Moravě. Seznamte se. Karel a Josefína.

Pár influencerů co žijí tak trošku spolu a tak trošku na sociálních sítích. Jejich motem je: „Co nelze změřit na lajky, to neexistuje.“ A takhle se ženou životem za vším – vzájemnou láskou, pochopením, zážitky a třeba randěním s neznámými protějšky. Karel a Josefína jsou pár, který si musíte zamilovat a se kterými se budete smát ještě dlouho po doposlouchání audioknihy.

MAREK CABÁK
Marek Cabák se narozdil 9. 4. 1987 v Šumperku, aktuálně žije v Boskovicích, má dvě dcery a manželku. Láska, sex a lajky je jeho první kniha a druhá - Můj život s třemi ženami - vyjde v říjnu 2021.