Obálka audioknihy Štěpánčin televizní kabaret

Interpret: Štěpánka Haničincová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2015

Štěpánka Haničincová (*30. 9. 1931– † 27. 10. 1999) byla česká herečka, autorka a dlouholetá moderátorka pořadů pro děti. Byla jejich dětským idolem, pohádkovou tetou, která je provázela oblíbeným pořadem.

Říkaly jí jednoduše - Štěpánka.
K nejznámějším pořadům Štěpánky Haničincové, patřily Štěpánčiny korálky, Rozmarýnek, Maminko, tatínku, dívejte se s námi a Malý televizní kabaret. Právě jeden z dílů posledně jmenovaného pořadu vydal v roce 1988 Supraphon na LP (či audiokazetě) pod kat. číslem 11 0230-1 811 a my jej nyní posíláme za svými posluchači v digitální podobě.
Jak bylo obvyklé v tomto kabaretu, i zde na úvod vítají posluchače zpívanou znělkou Štěpánčini velcí pomocníci Jitka Molavcová a Josef Dvořák:
"....všichni tři vám přejeme tu na startu, aby dobrá nálada vás neminula, tak zdravíme pány kluky, zdravíme i malé slečny, tak zdravíme i partu capartů.
Kdo z vás bude chtít, za chviličku spatří v televizním kabaretu pro děti, jak co nemá být a jak co se patří, zkrátka co je všechno dobré věděti
- dnes například o škole"

Štěpánčin televizní kabaret - audiokniha obsahuje nahrávky ze stejnojmenného pořadu, kterým provázela Štěpánka Haničincová. Dále účinkují Jitka Molavcová a Josef Dvořák.