Obálka audioknihy Pohádkové prázdniny u přednosty Drahoráda

Vydavatel: AudioBerg
Vydáno: 2015
Série: Pohádky pana přednosty

Třetí audiokniha příběhů z železniční stanice Záhořice, kde je přednostou pan Otakar Drahorád, co má dráhu nade všechno rád. Ale úplně nejvíc má rád svou početnou rodinu a vnoučatům koupil vyřazený vagón první třídy. Nechal ho odstavit do kusé koleje a společně s paní přednostovou a staničním dělníkem panem Zelenkou z něj vyčarovali pohádkový vůz. Děda Drahorád umí skoro všechno, o prázdninách podniká s vnoučaty dobrodružné výlety a po večerech jim ještě za odměnu vypráví pohádky. Třeba o tajuplné točně nebo o kouzelné zahrádce.

Pohádky pana přednosty #3

Pohádkové prázdniny přednosty Drahoráda jsou pokračováním již vydaných Pohádek pana přednosty a Pohádek přednosty Drahoráda.

Pohádkové prázdniny u přednosty Drahoráda - audiokniha obsahuje příběhy z železniční stanice, jejichž autorem je Robert Drozda. Čte Josef Somr. Režie Jan Jiráň.

Série Pohádky pana přednosty

Obálka audioknihy Pohádky pana přednosty