Obálka audioknihy Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána

Interpret: Zbyněk Pantůček
Vydavatel: Euromedia Group
Vydáno: 2020

Toto je příběh ze Sedmimoří…
… vlastně teda jako druhý příběh ze Sedmimoří.

A jako takový má určitá pravidla: Všeho víc! Víc výbuchů, víc přestřelek, víc dostaveníček holek s klukama… ale to by asi nebyl ten příběh ze Sedmimoří, ne? Tak alespoň moře šermířských soubojů, oceán démonů všech tvarů a velikostí a záplava potvor a potvůrek. A víc Adorabla a víc piráta Pařáta a víc ztracených příbuzných!

Čeněk se totiž vrací do Sedmimoří, kde opět hrozí probuzení vládce všech démonů, a vezme s sebou i tatínka. Ten mu ovšem nebude kazit zábavu dlouho, protože ho brzy i s lodí unesou rytíři Zlaté korouhvičky. Je to ale nevyzpytatelné místo, že? Záchranná výprava začíná, takže vítejte na palubě a nemněte se těmi háky v oku, ano?

Audiokniha Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána obsahuje druhý dobrodružný příběh ze Sedmimoří. Autor Dominik Landsman, čte Zbyněk Pantůček.